Wielu z nas kocha grę w piłkę nożną od dzieciństwa

Wielu z nas kocha grę w piłkę nożną od dzieciństwa. Niektórzy ludzie wolą bardziej poważne i realistyczne Football Manager, kogoś - więcej lizały czyste i łatwe do nauczenia FIFA, a ktoś z roku na rok, a preferuje bardziej poważnych PES hardcore. W każdym razie, co roku czekamy na oznaki postępu, ale czasem gry są jeszcze gorsze.

Co trzeba dodać FIFA i PES, by zadowolić fanów?

1. fani Effect (FIFA 17) 1.jpg

Niewiarygodny sukces "Leicester" w Premier League został osiągnięty głównie dzięki niesamowitej atmosferze na stadionie domowym. Fani krzyczeli, zachwycali i utrzymuje jego drużyna walczyła. Jest to - to jest bardzo ważne, ale to po prostu nie istnieje w grach.

Typowe fanów na "Old Trafford", "Stamford Bridge" i "Anfield" nie może jednak mieć wpływ na zespół gości, ale FIFA ma żadnej różnicy, czy jesteś w domu lub hotelu. Nie ma nic złego, jeśli was - trzeci zespół podział odwiedzicie "Manchester City". Czy to sprawiedliwe? Domy gracze muszą uzyskać wzrost do podstawowych umiejętności, które co najmniej przez 20 minut. Online, dla zachowania równowagi, powinien być wyłączony.

2. Najlepszym bramkarzem (PES 2017)

Z bramkarzy PES zawsze było problemem - i to jest szczególnie widoczne na najnowszych wersjach. To bramkarze sprawiają niesamowite oszczędza, a następnie zwolnieniu piłki z rąk, jak idioci. W PES 2016 chyba Manuel Neuer był niezawodny, ale nie powinien być kontynuowany. Sądząc z podglądem nowej grze, ten aspekt Japończycy byli w stanie podciągnąć, ale Hugo Lloris i Neuer wydaje się jeszcze bardziej niezawodne dzięki nowym animacje i wyrafinowanej AI.

3. Niepowtarzalne style gry (FIFA 17)

Sukces "Barcelona" w ostatniej dekadzie nastąpił dzięki swoim unikalnym stylu piłki nożnej, której nikt nie może się powtórzyć. Ale FIFA 16 Katalończycy grają w piłkę prymitywny, który jest wspólny dla wszystkich - ". Boston United" od "" do Portsmouth W dzisiejszym prostu musi być futsimov stylów drużyny: organized "Lester" zapalonym "Tottenham" z Kane atakuje konserwatywne "Hull" i "Sunderland". Primitive monotonii szkody FIFA, zwłaszcza gdy "Barcelona" różni się od "Barnett-Lona".

17 nowości, które nie były na tyle mocno i FIFA PESFoto: FourFourTwo

4. Normalny normy (FIFA 17)

W tym roku PES płaci dużą wagę do standardów, pozwalając graczom wysłać pewien kąt i oferuje wiele opcji podczas obrony. W FIFA może wybrać perforację (jak zawsze), ale reszta - kto i jak do ataku lub obrony - aby zdecydować samej gry. To straszne prymitywne: nie można po prostu zignorować to, co może być niebezpieczne, ponieważ niektórzy gracze ze standardami; W zeszłym sezonie został oznaczony przez Scott Dann na "Crystal Palace" pięć bramek, Laurent Koselni Steve Cooka Ramiro Funes Mori, Toby Alderveyreld i Craig Dawson zdobył cztery.

17 nowości, które nie były na tyle mocno i FIFA PESFoto: FourFourTwo

5. Inne zespoły (FIFA 17)

FIFA zawsze zwracać większą uwagę na klubowej piłki nożnej i drużyny narodowe tradycyjnie miał więcej konkurentów. Jest to jasno wykazały wcześniejsze wersje: w FIFA 16 nie było finalistów EURO Albanii, Chorwacji, Islandii, Słowacji i Ukrainy, podczas gdy oni byli w PES, który jest w tym samym miejscu w grze licencjonowanym Euro 2016.

Nie należy zapominać o tym, że nie wystarczy tylko zespołu, ale realnej postaci. PES z tym, ponownie, jest łatwiej: w ubiegłym roku, większość uczestników Euro dostał prawdziwe postacie i imiona oraz nielicencjonowanych drużyn można łatwo aktualizować, korzyści z gry pozwala na dodanie kształtów przez fanów (oprócz Xbox One).

6. Aktualne zespoły (PES 2017)

Jak już powiedzieliśmy, z zespołami z działalności PES lepiej, ale będzie - nie. W ubiegłym roku fani musieli czekać sześć tygodni przed ich zespoły do ​​najnowszej kompozycji - z zespołami i tym gorzej. Pomimo licencji euro, Anglia nadal zwalnia od Luke Shaw Field, Jonjo Shelvey i Fabian Delph. Odśwież formę, ale nie część, a to lenistwo jest zastanawiające. Oczywiście, kompozycja może zmienić siebie, ale nie każdy chce to zrobić.

Przeczytaj więcej na www.basoft.com.pl - kształtki styropianowe oraz stronie z korepetycjami: www.pasjanauki.pl i naszym kliencie, gabinet badań psychologicznych: www.psycho-log.com.pl