Mecze rezerw i zespół młodzieżowy

Mecze rezerw i zespół młodzieżowy (FIFA 17)

Oczywiście prawdziwy system nie będzie w stanie odtworzyć w grze z pełnym ligi juniorów, ale musimy coś zrobić z drugim zespołem. Może nawet stworzyć okazję raz w miesiącu do organizowania młodzieży gry zespołowe i rezerwistów, a trzej najlepsi gracze trochę dorastanie w rankingu. System prymitywne, ale to dopiero początek.

Pamiętam, że w głównym zespołem w FIFA może wynosić nawet do 42 graczy, a w drużynie młodzieżowej - 16, dzięki czemu można jednocześnie zarządzać 58 graczy.

8. Stabilne kompozycje aktualizacji (PES 2017) soccer ball

W ubiegłym roku, a PES 2016 KONAMI strasznie wkręca się: wydany we wrześniu, gra kompletnie zignorował transfery letnie i Zastosowano kompozycje zeszłoroczne. Obiecana plaster Pierwszy dzień się nie stało, a dopiero w październiku został uaktualniony ... nie licząc ostatniego dnia przekazania. Nie Martial w "Manchester United". Jak to możliwe - nie możemy sobie wyobrazić.

Odpowiedzialne za grę Adam Bhatti mówi, że "Krytyka została zasłużył, a oni nauczyli się na błędach", a gra po pierwszym dniu plastra ", będzie aktualizowana co tydzień." Mamy nadzieję, że to prawda.

9. Zmiana pozycji graczy (FIFA 17)

Gareth Bale - leworęczny, zaczął grać w "Southampton" nie jest lewica, stał się gwiazdą "Tottenham" po lewej stronie ... ale może grać FIFA w sam raz!

W takich przypadkach, po prostu włączone w trybie kariery jest możliwość przekwalifikowania graczy do działania po drugiej stronie. Może on przeszkoleni gracza, jeśli umieścić go w jednej pozycji przez 450 minut. gracze zawodowi często zmieniają swoją pozycję - wyglądają po prostu wpadł w obronie Ashley Young i Antonio Valencia.

17 nowości, które nie były na tyle mocno i FIFA PESFoto: FourFourTwo

10. Możliwość zniechęcić graczy od końca swojej kariery (FIFA 17)

Kolejny mały, ale nieprzyjemne zaniechanie - w FIFA piłkarzem da się mówić o wycofaniu się z futbolu. Jednakże, również w PES. Ale FIFA daje nam możliwość odegrania przez, na przykład, "New York City", gdzie grają sverhopytnye David Villa, Andrea Pirlo i Frank Lampard. Jednak zaraz po rozpoczęciu kariery dla klubu, że został ostrzeżony, że prawie wszyscy weterani gwiazdowe zamiar przejść na emeryturę - i nic nie mogę zrobić. To nie zrobi.

17 nowości, które nie były na tyle mocno i FIFA PESFoto: FourFourTwo

11. Prezentacja ogólna (PES 2017)

PES zawsze słusznie krytykowane za prezentację. Jeśli FIFA oferuje mnóstwo pozwoleń i wygodnego menu, ich japońskiego konkurenta zawsze w gorszej. Menu nie było intuicyjne, a przejście z jednej sekcji do drugiej - bardzo powolny. I ciągle to wyrażenie «ustanowienia komunikacji» ... «ustanowienia komunikacji» ... «ustanowienia komunikacji».

W ostatnich latach, wraz z licencjami z PES było lepiej - w przeciwieństwie do FIFA mają Lidze Mistrzów UEFA, Superpuchar Europy i euro - ale gra jest wciąż znacznie niższe w stosunku do użyteczności FIFA.

12. Zwrot możliwość importowania ich zespołów (FIFA 17)

FIFA Creation Centre była ważną częścią poprzedniego futsimov generacji, ale na konsoli następnej generacji nie jest transportowany. Jeśli wcześniej można było stworzyć w przeglądarce zespołu - mówią: "Liverpool" 80 - i przenieść go do gry, więc teraz nie można. Może powodem tej fałszywej osoby, która wygląda bardzo smutny na nowym sprzęcie, ale to nie wystarcza, aby usunąć tak ważną tryb.

13. edytor stadionów (PES 2017)

Stadion Edytor natychmiast lubiłem fanów serii, a więc trudno było wyjaśnić zniknięcie. I niech ten rok będzie wyłącznym PES "Camp Nou", "Barcelona", to jednak nie zmienia to faktu, że stadion Oto uderzająco niższe niż konkurenci. Tak, edytor pozwala na tworzenie kopii tylko prymitywne, to nadal pomaga zróżnicować sezon Premier League, gdzie te same stadiony spowodowane tylko mrok.

17 nowości, które nie były na tyle mocno i FIFA PESFoto: FourFourTwo

14. W grze formą aktualizacji (FIFA 17)

Tryb kariery poprawia się z roku na rok, ale jeśli grasz z zespołem z niższej ligi, realizm bardzo cierpi za każdym razem twoi gracze wzrośnie. Wygrać z "Hull", będzie zmuszony do działania w Premier League z tego samego kształtu i tego samego typu, które jest używane w mistrzostwach.

To po prostu nie odzwierciedla prawdziwego życia i dlatego potrzebny jest edytor gry, która pozwala graczom rządzić sami formularza. I niech sponsorzy zostaną wynalezione - to nadal pozwala gra nie wydaje się stałe "Dzień świstaka", gdzie twój klub po dekadzie nie zmienia bieg.

Przeczytaj więcej na www.banaby.pl oraz dla Słowacji: www.banaby.sk i dla klientów z Czech: www.banaby.cz