"Co oni robią?" - W tym okienku transferowym

"Co oni robią?" - W tym okienku transferowym, wielu kibiców zadać takie pytania podczas czytania kolejną wiadomość, że "Ruby" ktoś tam. Po pierwsze, młody i obiecujący pomocnik "Lokomotywa" Rifat Zhemaletdinov (nawiasem mówiąc, jeden z dwóch rosyjskich początkujących), a następnie liczne hiszpańskie lub Latynosi obrońcy i pomocnicy (Moritz Bauer, choć Szwajcarów, ale Hiszpanie wiedzą), a wreszcie belgijski góry napastnik Maxime Lestienne od jeszcze top-end pomocnik Alex Song wstąpił w szeregi klubu Kazaniu. Zarządzanie to wszystko zebrane przerażająca armia nadano teraz byłego sternika "Malaga", Hiszpan Javi Gracia. Postawił zadanie tworzenia zespołu, jeśli nie "Red", to "Ruby Fury" (dobre, jeden odcień koloru) i odesłać go do pozycji lidera rosyjskiego futbolu. Fani z pewnością ucieszyła się - wreszcie berdyevskie czasy mistrzem niedługo wróci - i ostrzec innych zespołów fanów.

"Ruby", "Ruby", co oznacza wzrost z głębi Fotografia: Oficjalna strona "Rubin" 3.jpg

Jak się okazało, jest przedwczesne. Tymczasem, mówiąc o "Rubin" jest bardzo trudno nazwać "mistrzostwo". Są bardziej jak sytuacja wokół Tarta wyspa wszechświata "Game of Thrones". Nazywano Sapphire - podobnie jak wielu myśli, po odpowiednim klejnot, który rzekomo bogaty w tej wyspy, a tak naprawdę po prostu ze względu na błękit wód wokół niego. Ponadto, nasz zespół zamiast cieszyć się pięknem i połyskujące aspektach ataki "Rubin", widzowie muszą oglądać jak gracze są pływające w wodzie swej niepojętej futbolu. Ze wskaźnikiem wyników: 3 punkty w pięciu meczach, nie ma wygranych, 14 miejsce i różnica -2 cel i goli. To oczywiście nie jest to, czego oczekuje się od Gracia i jego podopiecznych.

Oczywiście, wszystko to może być przypisane do przystosowania się do nowej klasyfikacji, znajomość nowych graczy, niechęć niektórych początkujących grać pełne 90 minut, następnie dwa kolejne spotkania (tak samo jak Alex Song dwa razy była w ogóle niedostępne) w sprawie z problemami aplikacji Maxime Lestienne, którzy zdecydowaliśmy się jedynie 30 sierpnia. Ale prędzej czy później, te wymówki nie są już istotne. Dlatego Gracia pewno szczęście - dwa tygodnie przed meczami modułowej i może być dość specyficzne realia naszej piłki nożnej, aby rozpoznać i szkolić zawodników, a oni wyciągnąć fizyki, a co najważniejsze, do posiadania tzw prace nad błędami. Więc co trzeba zrobić, aby podnieść się z dna klasyfikacji?

Aby nawiązać grę w defensywie

Tak, ten składnik należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Średnio "Rubin" Gracia strzela jednego gola na mecz. Niewiele można powiedzieć, ale wyraźny problem można zobaczyć w całej tej sytuacji. Jeśli odrzucić Siergiej Ryzhikov błąd w meczu przeciwko "Anji" jest interesującym obrazku: prawie wszystkie jego piłki (czyli cztery kawałki) "Rubin" brakowało po centrum powrotem brakowało jego przeciwników i pozwolić im albo przebić się na strzał, albo dać asystę. Centralny ponieważ nie są ubezpieczone, lub stracił graczy w polu karnym. Według znanego porzekadła "jeden raz - to przypadek, dwa - trzy mecze - wzór" dodatek część "cztery razy - jest to system" i uzyskać problemu systemowego, które muszą zostać zlikwidowane Gracia podczas tych krótkich opłat.