Wednesday, December 28 2016

"Co oni robią?" - W tym okienku transferowym

"Co oni robią?" - W tym okienku transferowym, wielu kibiców zadać takie pytania podczas czytania kolejną wiadomość, że "Ruby" ktoś tam. Po pierwsze, młody i obiecujący pomocnik "Lokomotywa" Rifat Zhemaletdinov (nawiasem mówiąc, jeden z dwóch rosyjskich początkujących), a następnie liczne hiszpańskie lub Latynosi obrońcy i pomocnicy (Moritz Bauer, choć Szwajcarów, ale Hiszpanie wiedzą), a wreszcie belgijski góry napastnik Maxime Lestienne od jeszcze top-end pomocnik Alex Song wstąpił w szeregi klubu Kazaniu. Zarządzanie to wszystko zebrane przerażająca armia nadano teraz byłego sternika "Malaga", Hiszpan Javi Gracia. Postawił zadanie tworzenia zespołu, jeśli nie "Red", to "Ruby Fury" (dobre, jeden odcień koloru) i odesłać go do pozycji lidera rosyjskiego futbolu. Fani z pewnością ucieszyła się - wreszcie berdyevskie czasy mistrzem niedługo wróci - i ostrzec innych zespołów fanów.

"Ruby", "Ruby", co oznacza wzrost z głębi Fotografia: Oficjalna strona "Rubin" 3.jpg

Jak się okazało, jest przedwczesne. Tymczasem, mówiąc o "Rubin" jest bardzo trudno nazwać "mistrzostwo". Są bardziej jak sytuacja wokół Tarta wyspa wszechświata "Game of Thrones". Nazywano Sapphire - podobnie jak wielu myśli, po odpowiednim klejnot, który rzekomo bogaty w tej wyspy, a tak naprawdę po prostu ze względu na błękit wód wokół niego. Ponadto, nasz zespół zamiast cieszyć się pięknem i połyskujące aspektach ataki "Rubin", widzowie muszą oglądać jak gracze są pływające w wodzie swej niepojętej futbolu. Ze wskaźnikiem wyników: 3 punkty w pięciu meczach, nie ma wygranych, 14 miejsce i różnica -2 cel i goli. To oczywiście nie jest to, czego oczekuje się od Gracia i jego podopiecznych.

Oczywiście, wszystko to może być przypisane do przystosowania się do nowej klasyfikacji, znajomość nowych graczy, niechęć niektórych początkujących grać pełne 90 minut, następnie dwa kolejne spotkania (tak samo jak Alex Song dwa razy była w ogóle niedostępne) w sprawie z problemami aplikacji Maxime Lestienne, którzy zdecydowaliśmy się jedynie 30 sierpnia. Ale prędzej czy później, te wymówki nie są już istotne. Dlatego Gracia pewno szczęście - dwa tygodnie przed meczami modułowej i może być dość specyficzne realia naszej piłki nożnej, aby rozpoznać i szkolić zawodników, a oni wyciągnąć fizyki, a co najważniejsze, do posiadania tzw prace nad błędami. Więc co trzeba zrobić, aby podnieść się z dna klasyfikacji?

Aby nawiązać grę w defensywie

Tak, ten składnik należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Średnio "Rubin" Gracia strzela jednego gola na mecz. Niewiele można powiedzieć, ale wyraźny problem można zobaczyć w całej tej sytuacji. Jeśli odrzucić Siergiej Ryzhikov błąd w meczu przeciwko "Anji" jest interesującym obrazku: prawie wszystkie jego piłki (czyli cztery kawałki) "Rubin" brakowało po centrum powrotem brakowało jego przeciwników i pozwolić im albo przebić się na strzał, albo dać asystę. Centralny ponieważ nie są ubezpieczone, lub stracił graczy w polu karnym. Według znanego porzekadła "jeden raz - to przypadek, dwa - trzy mecze - wzór" dodatek część "cztery razy - jest to system" i uzyskać problemu systemowego, które muszą zostać zlikwidowane Gracia podczas tych krótkich opłat.

Mecze rezerw i zespół młodzieżowy

Mecze rezerw i zespół młodzieżowy (FIFA 17)

Oczywiście prawdziwy system nie będzie w stanie odtworzyć w grze z pełnym ligi juniorów, ale musimy coś zrobić z drugim zespołem. Może nawet stworzyć okazję raz w miesiącu do organizowania młodzieży gry zespołowe i rezerwistów, a trzej najlepsi gracze trochę dorastanie w rankingu. System prymitywne, ale to dopiero początek.

Pamiętam, że w głównym zespołem w FIFA może wynosić nawet do 42 graczy, a w drużynie młodzieżowej - 16, dzięki czemu można jednocześnie zarządzać 58 graczy.

8. Stabilne kompozycje aktualizacji (PES 2017) soccer ball

W ubiegłym roku, a PES 2016 KONAMI strasznie wkręca się: wydany we wrześniu, gra kompletnie zignorował transfery letnie i Zastosowano kompozycje zeszłoroczne. Obiecana plaster Pierwszy dzień się nie stało, a dopiero w październiku został uaktualniony ... nie licząc ostatniego dnia przekazania. Nie Martial w "Manchester United". Jak to możliwe - nie możemy sobie wyobrazić.

Odpowiedzialne za grę Adam Bhatti mówi, że "Krytyka została zasłużył, a oni nauczyli się na błędach", a gra po pierwszym dniu plastra ", będzie aktualizowana co tydzień." Mamy nadzieję, że to prawda.

9. Zmiana pozycji graczy (FIFA 17)

Gareth Bale - leworęczny, zaczął grać w "Southampton" nie jest lewica, stał się gwiazdą "Tottenham" po lewej stronie ... ale może grać FIFA w sam raz!

W takich przypadkach, po prostu włączone w trybie kariery jest możliwość przekwalifikowania graczy do działania po drugiej stronie. Może on przeszkoleni gracza, jeśli umieścić go w jednej pozycji przez 450 minut. gracze zawodowi często zmieniają swoją pozycję - wyglądają po prostu wpadł w obronie Ashley Young i Antonio Valencia.

17 nowości, które nie były na tyle mocno i FIFA PESFoto: FourFourTwo

10. Możliwość zniechęcić graczy od końca swojej kariery (FIFA 17)

Kolejny mały, ale nieprzyjemne zaniechanie - w FIFA piłkarzem da się mówić o wycofaniu się z futbolu. Jednakże, również w PES. Ale FIFA daje nam możliwość odegrania przez, na przykład, "New York City", gdzie grają sverhopytnye David Villa, Andrea Pirlo i Frank Lampard. Jednak zaraz po rozpoczęciu kariery dla klubu, że został ostrzeżony, że prawie wszyscy weterani gwiazdowe zamiar przejść na emeryturę - i nic nie mogę zrobić. To nie zrobi.

17 nowości, które nie były na tyle mocno i FIFA PESFoto: FourFourTwo

11. Prezentacja ogólna (PES 2017)

PES zawsze słusznie krytykowane za prezentację. Jeśli FIFA oferuje mnóstwo pozwoleń i wygodnego menu, ich japońskiego konkurenta zawsze w gorszej. Menu nie było intuicyjne, a przejście z jednej sekcji do drugiej - bardzo powolny. I ciągle to wyrażenie «ustanowienia komunikacji» ... «ustanowienia komunikacji» ... «ustanowienia komunikacji».

W ostatnich latach, wraz z licencjami z PES było lepiej - w przeciwieństwie do FIFA mają Lidze Mistrzów UEFA, Superpuchar Europy i euro - ale gra jest wciąż znacznie niższe w stosunku do użyteczności FIFA.

12. Zwrot możliwość importowania ich zespołów (FIFA 17)

FIFA Creation Centre była ważną częścią poprzedniego futsimov generacji, ale na konsoli następnej generacji nie jest transportowany. Jeśli wcześniej można było stworzyć w przeglądarce zespołu - mówią: "Liverpool" 80 - i przenieść go do gry, więc teraz nie można. Może powodem tej fałszywej osoby, która wygląda bardzo smutny na nowym sprzęcie, ale to nie wystarcza, aby usunąć tak ważną tryb.

13. edytor stadionów (PES 2017)

Stadion Edytor natychmiast lubiłem fanów serii, a więc trudno było wyjaśnić zniknięcie. I niech ten rok będzie wyłącznym PES "Camp Nou", "Barcelona", to jednak nie zmienia to faktu, że stadion Oto uderzająco niższe niż konkurenci. Tak, edytor pozwala na tworzenie kopii tylko prymitywne, to nadal pomaga zróżnicować sezon Premier League, gdzie te same stadiony spowodowane tylko mrok.

17 nowości, które nie były na tyle mocno i FIFA PESFoto: FourFourTwo

14. W grze formą aktualizacji (FIFA 17)

Tryb kariery poprawia się z roku na rok, ale jeśli grasz z zespołem z niższej ligi, realizm bardzo cierpi za każdym razem twoi gracze wzrośnie. Wygrać z "Hull", będzie zmuszony do działania w Premier League z tego samego kształtu i tego samego typu, które jest używane w mistrzostwach.

To po prostu nie odzwierciedla prawdziwego życia i dlatego potrzebny jest edytor gry, która pozwala graczom rządzić sami formularza. I niech sponsorzy zostaną wynalezione - to nadal pozwala gra nie wydaje się stałe "Dzień świstaka", gdzie twój klub po dekadzie nie zmienia bieg.

Przeczytaj więcej na www.banaby.pl oraz dla Słowacji: www.banaby.sk i dla klientów z Czech: www.banaby.cz

Wielu z nas kocha grę w piłkę nożną od dzieciństwa

Wielu z nas kocha grę w piłkę nożną od dzieciństwa. Niektórzy ludzie wolą bardziej poważne i realistyczne Football Manager, kogoś - więcej lizały czyste i łatwe do nauczenia FIFA, a ktoś z roku na rok, a preferuje bardziej poważnych PES hardcore. W każdym razie, co roku czekamy na oznaki postępu, ale czasem gry są jeszcze gorsze.

Co trzeba dodać FIFA i PES, by zadowolić fanów?

1. fani Effect (FIFA 17) 1.jpg

Niewiarygodny sukces "Leicester" w Premier League został osiągnięty głównie dzięki niesamowitej atmosferze na stadionie domowym. Fani krzyczeli, zachwycali i utrzymuje jego drużyna walczyła. Jest to - to jest bardzo ważne, ale to po prostu nie istnieje w grach.

Typowe fanów na "Old Trafford", "Stamford Bridge" i "Anfield" nie może jednak mieć wpływ na zespół gości, ale FIFA ma żadnej różnicy, czy jesteś w domu lub hotelu. Nie ma nic złego, jeśli was - trzeci zespół podział odwiedzicie "Manchester City". Czy to sprawiedliwe? Domy gracze muszą uzyskać wzrost do podstawowych umiejętności, które co najmniej przez 20 minut. Online, dla zachowania równowagi, powinien być wyłączony.

2. Najlepszym bramkarzem (PES 2017)

Z bramkarzy PES zawsze było problemem - i to jest szczególnie widoczne na najnowszych wersjach. To bramkarze sprawiają niesamowite oszczędza, a następnie zwolnieniu piłki z rąk, jak idioci. W PES 2016 chyba Manuel Neuer był niezawodny, ale nie powinien być kontynuowany. Sądząc z podglądem nowej grze, ten aspekt Japończycy byli w stanie podciągnąć, ale Hugo Lloris i Neuer wydaje się jeszcze bardziej niezawodne dzięki nowym animacje i wyrafinowanej AI.

3. Niepowtarzalne style gry (FIFA 17)

Sukces "Barcelona" w ostatniej dekadzie nastąpił dzięki swoim unikalnym stylu piłki nożnej, której nikt nie może się powtórzyć. Ale FIFA 16 Katalończycy grają w piłkę prymitywny, który jest wspólny dla wszystkich - ". Boston United" od "" do Portsmouth W dzisiejszym prostu musi być futsimov stylów drużyny: organized "Lester" zapalonym "Tottenham" z Kane atakuje konserwatywne "Hull" i "Sunderland". Primitive monotonii szkody FIFA, zwłaszcza gdy "Barcelona" różni się od "Barnett-Lona".

17 nowości, które nie były na tyle mocno i FIFA PESFoto: FourFourTwo

4. Normalny normy (FIFA 17)

W tym roku PES płaci dużą wagę do standardów, pozwalając graczom wysłać pewien kąt i oferuje wiele opcji podczas obrony. W FIFA może wybrać perforację (jak zawsze), ale reszta - kto i jak do ataku lub obrony - aby zdecydować samej gry. To straszne prymitywne: nie można po prostu zignorować to, co może być niebezpieczne, ponieważ niektórzy gracze ze standardami; W zeszłym sezonie został oznaczony przez Scott Dann na "Crystal Palace" pięć bramek, Laurent Koselni Steve Cooka Ramiro Funes Mori, Toby Alderveyreld i Craig Dawson zdobył cztery.

17 nowości, które nie były na tyle mocno i FIFA PESFoto: FourFourTwo

5. Inne zespoły (FIFA 17)

FIFA zawsze zwracać większą uwagę na klubowej piłki nożnej i drużyny narodowe tradycyjnie miał więcej konkurentów. Jest to jasno wykazały wcześniejsze wersje: w FIFA 16 nie było finalistów EURO Albanii, Chorwacji, Islandii, Słowacji i Ukrainy, podczas gdy oni byli w PES, który jest w tym samym miejscu w grze licencjonowanym Euro 2016.

Nie należy zapominać o tym, że nie wystarczy tylko zespołu, ale realnej postaci. PES z tym, ponownie, jest łatwiej: w ubiegłym roku, większość uczestników Euro dostał prawdziwe postacie i imiona oraz nielicencjonowanych drużyn można łatwo aktualizować, korzyści z gry pozwala na dodanie kształtów przez fanów (oprócz Xbox One).

6. Aktualne zespoły (PES 2017)

Jak już powiedzieliśmy, z zespołami z działalności PES lepiej, ale będzie - nie. W ubiegłym roku fani musieli czekać sześć tygodni przed ich zespoły do ​​najnowszej kompozycji - z zespołami i tym gorzej. Pomimo licencji euro, Anglia nadal zwalnia od Luke Shaw Field, Jonjo Shelvey i Fabian Delph. Odśwież formę, ale nie część, a to lenistwo jest zastanawiające. Oczywiście, kompozycja może zmienić siebie, ale nie każdy chce to zrobić.

Przeczytaj więcej na www.basoft.com.pl - kształtki styropianowe oraz stronie z korepetycjami: www.pasjanauki.pl i naszym kliencie, gabinet badań psychologicznych: www.psycho-log.com.pl